KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15769128
nr 1576 9128
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 50x150, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 november 2023
kl 18:10:18
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr